ШВИДКА ДОСТАВКА ВОДИ

в будь-яку точку Запоріжжя

ШВИДКА ДОСТАВКА ВОДИ

в будь-яку точку Запоріжжя

Вода ТМ “НАРОДНА ВОДИЧКА” призначена для щоденного вживання…

46 грн

*43 грн.

Вода ТМ «Царичанська» природна мінеральна вода вищої категорії, що видобувається з артезіанської свердловини…

72 грн

*69 грн.

Вода ТМ “КІССОН” ідеально підходить для щоденного вживання, приготування їжі і навіть…

58 грн

*55 грн.

Питна вода ТМ “ГАЛАКТИКА” для щоденного вживання, приготування їжі, консервування, косметичних..

62 грн

*59 грн.

*Реєструйтеся на сайті і замовляйте воду дешевше. -3 грн. на кожен бутель для зареєстрованих користувачів і для всіх замовлень через боти.

Замовляйте через чат-боти📱

отримуйте знижку -3 грн на кожен бутель

* Знижка -3 грн. діє для всіх замовлень, зроблених через чат-боти або для зареєстрованих користувачів. Реєструйтеся на сайті і замовляйте воду дешевше.

ВАМ ПОТРІБНА ЧИСТА ПИТНА ВОДА? МИ ГОТОВІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВАС ЗАВЖДИ НАЙКРАЩІ ВОДОЮ У ЗАПОРІЖЖІ!

Нормальна і здорова життєдіяльність людини безпосередньо залежить від кількості випитої їм води. Адже, як відомо, всі ми на 2/3 складаємося з води, а щодня нам необхідно вживати мінімум 1,5 літра цієї цілющої рідини. В умовах же промислового міста екологічно чиста, наповнена мінералами вода набуває особливої ​​цінності. Тому багато в Запоріжжі потребують постачання такої якісної рідини.

Простим і найменш фінансово витратним рішенням даного завдання буде замовити воду у надійного постачальника, а саме у нас в компанії.

Ми виробляємо доставку води вже більше 10 років і співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями. Ви ж отримуєте очищену питну воду високої якості.

Користуючись нашою послугою, доставка води додому, ви економите не тільки свого часу, але і сили. Вам більше не потрібно тягнути важку помпу з водою, наші співробітники доставлять питну воду точно за адресою. А скориставшись нашим сайтом і замовивши воду з його допомогою, ви звільните себе від походу в магазин. Тим часом ви займетеся більш важливими справами.

Доставка води в офіс ще одна наша послуга, яка є непросто примхою, а як там не є необхідністю. Чиста вода надає позитивний ефект на здоров’я співробітників. Відповідно вони краще і продуктивніше виконують свою роботу.

Для швидкого же і зручного замовлення води в Запоріжжі вам необхідно лише точно назвати нашого менеджера місце і час доставки води.