про воду

27.09.2016
Вода життєво необхідна будь-якій живій істоті, починаючи від людини і закінчуючи невидимою неозброєним оком кліткою. Без рідини людина може прожити максимум тижня. Вода набагато більш необхідна людям, ніж навіть їжа. За словами лікарів, без їжі людина може прожити до восьми тижнів, тобто майже у вісім разів більше, ніж без рідини.

13.09.2016
Загальновідомий факт, що дорослій людині необхідно випивати не менше 1,5 л чистої води в день. А для Вас важливо бути завжди у відмінній формі і заряджати енергією оточуючих? Ви стежите за своїм здоров'ям і постійно потребуєте у великій кількості чистої питної води? Екологічні особливості Вашого рідного Запоріжжя не дозволяють Вам пити воду безпосередньо з-під крана, тому що у неї огидний запах і смак? Більш того, існує небезпека заразити себе і своїх близьких якийсь неприємною інфекцією? Вам доводиться постійно кип'ятити воду, від чого вона втрачає свій смак і геть втрачає корисних речовин?

24.03.2016
Всім давно відомий той факт, що людина на 80% складається з води. Вона живить всі наші клітини і тканини, запобігає організм від зневоднення і допомагає йому не переохолоджуватися.
Рівень же очищення води безпосередньо впливає на здоров'я людини, тому рано чи пізно багато хто з нас замислюється про якість води, яку ми п'ємо. Отже, з часом приходить розуміння того, що вода з-під крана - це не зовсім хороший варіант для приготування їжі і вгамування спраги.

07.10.2015
Процес зворотного осмосу полягає в продавлюванні вихідної (наприклад, водопровідної) води через найтоншу напівпроникну мембрану, яка відторгає навіть найдрібніші низькомолекулярні домішки розміром менше 0,001 мікрона. Через мембрану не в змозі проникнути жодне з шкідливих речовин і мікроорганізмів, які можуть міститися у водопровідній або артезіанську воду і вимагають для свого перерахування дві машинописні сторінки.

07.10.2015
Вода - це не просто безбарвна і несмачна рідина, а цілий коктейль з різних домішок і речовин. Слід приділяти більшу увагу воді при приготуванні їжі. Зокрема саме вона впливає на якість приготованих страв.

05.10.2015
Жива і мертва вода - це результат електролізу. Її отримують за допомогою спеціальних апаратів, які наділяють рідина позитивним або негативним електричним потенціалом. При цьому одержувана жива вода (з негативним потенціалом) має більш лужну структуру, і володіє загоюючими властивостями, мертва (позитивно заряджена) вода має кислу структуру, і має дезінфікуючі властивості.

01.10.2015
Більшість людей хворіють і не усвідомлюють, що їхні біди зі здоров'ям починаються від нестачі питної води, яку вживають протягом дня.

18.09.2015
Нашу земну поверхню більш ніж на 70% покриває вода. Рівень світового океану постійно підвищується, і багато країн незабаром ризикують бути затопленими. З цього випливає висновок, що води на нашій планеті більш ніж достатньо. Але чому ж тоді мешканці деяких держав вмирають від спраги?

18.09.2015
Від якості і від кількості питної води, яку ми вживаємо протягом дня, залежить наше самопочуття, здоров'я і життєдіяльність. Тому так важливо пам'ятати, що прості правила дотримання питного режиму і вибору питної води стануть запорукою вашого довголіття і краси.